Projektant Akustyk – Elektroakustyk

Miejsce pracy: Warszawa, Wrocław lub praca zdalna w biurze coworking

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie dokumentacji projektowej z zakresu akustyki – elektroakustyki na potrzeby m.in. : obiektów kultury (teatry, opery, filharmonie, sale widowiskowe, domy i centra kultury), obiektów przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej,
  • Wykonywanie pomiarów i analiz za zakresu akustyki,
  • Przygotowywanie analiz technicznych.

 Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu akustyki – elektroakustyki,
  • Wykształcenie kierunkowe – akustyka lub pokrewne,
  • Sprawne posługiwanie się oprogramowaniem AutoCAD,
  • Zdolność szybkiego uczenia się i analizy informacji,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kategorii B – czynne.
  • Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę zarówno dla osób rozpoczynających karierę zawodową jaki i dla osób doświadczonych branży, a także dla osób zawodowo związanych z teatrem i estradą, a nie będących projektantami,
  • pracę w firmie o uznanej renomie,
  • udział w szkoleniach branżowych,
  • udział w branżowych targach międzynarodowych,
  • możliwość pracy przy prestiżowych, zaawansowanych technologicznie projektach w kraju i za granicą,
  • dla osób spoza rejonu Warszawy i Piaseczna oraz Wrocławia i Krakowa możliwość pracy zdalnej w oparciu o biuro coworkingowe  lub z domu.