Elektroakustyka

Elektroakustyka jest dziedziną zajmującą się zapisem sygnałów dźwiękowych, ich przetwarzaniem oraz transmisją.

Projektujemy nowoczesne systemy elektroakustyczne na potrzeby sal koncertowych, teatrów muzycznych i dramatycznych, centrów i domów kultury, sal widowiskowych, sal widowiskowo-sportowych, studiów nagraniowych, studiów radiowych i innych obiektów.

Opracowujemy kompletne dokumentacje projektowe zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi, od etapu koncepcji po projekt wykonawczy i nadzory. Projektujemy nowoczesne, funkcjonalne systemy najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest wygodna i intuicyjna obsługa systemu oraz jego sprawne działanie przez wiele lat.

Na bieżąco śledzimy i analizujemy najnowsze rozwiązania i technologie w branży, dzięki czemu wybieramy najlepsze i najbardziej perspektywiczne rozwiązania. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i ciągle poszerzanej wiedzy technicznej projektujemy systemy odpowiadające zmieniającym się standardom rynku pro audio i wymaganiom międzynarodowych komitetów normalizacyjnych.

Nasze projekty są kompleksowe – uwzględniają wszystkie elementy systemów elektroakustycznych, w tym zestawy głośnikowe, wzmacniacze mocy, konsolety mikserskie, mikrofony, urządzenia systemów bezprzewodowych, odtwarzacze audio, urządzenia systemu inspicjenta, statywy, akcesoria, okablowanie. Ważne jest dla nas, aby Zamawiający otrzymał dokumentację systemu elektroakustycznego zgodną z jego wymaganiami oraz ułatwiającą proces postępowania przetargowego, dostawy i instalacji.