Kariera

W związku z realizacją projektów sal koncertowych i widowiskowych, w tym między innymi: rozbudowy Opery Nova w Bydgoszczy, Teatru Muzycznego w Poznaniu, Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, Filharmonii w Płocku, Sinfonia Varsovia oraz innych obiektów kultury w całej Polsce, firma projektowa Manufaktura Technologiczna poszukuje stażysty-architekta.

Więcej

Manufaktura Technologiczna poszukuje projektanta branż akustycznej oraz elektroakustycznej. Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie wykonywaniem dokumentacji projektowej na potrzeby m.in.: obiektów kultury (teatry, opery, filharmonie, sale widowiskowe, domy i centra kultury), obiektów przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej.

Więcej

Manufaktura Technologiczna poszukuje projektanta branży technologii teatralnych, estradowych i scenicznych. Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie wykonywaniem dokumentacji projektowej z zakresu oświetlenia technologicznego sceny i/lub mechaniki scenicznej na potrzeby m.in.: obiektów kultury (teatry, opery, filharmonie, sale widowiskowe, domy i centra kultury), obiektów przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej.

Więcej