Akustyka wnętrz i elektroakustyka

Manufaktura Technologiczna to firma zapewniająca kompleksową obsługą klienta w zakresie akustyki wnętrz i elektroakustyki.

Świadczymy usługi w zakresie projektów akustyki, projektowania elektroakustycznego, profesjonalnych pomiarów akustycznych, doradztwa podczas realizacji projektu i najkorzystniejszego zakupu sprzętu oraz prowadzenia nadzoru nad przebiegiem realizacji i instalacji.

Zajmujemy się adaptacją akustyczną wnętrz użytkowych takich jak studia nagrań, studia radiowe i telewizyjne, sale koncertowe i kinowe, teatry, hale sportowe i widowiskowo-sportowe, ośrodki sportowe (w tym także pływalnie), audytoria, szkoły i biura, i in.

Wiedza i doświadczenie w branży pozwala nam oferować skuteczne i konkurencyjne cenowo rozwiązania w najtrudniejszych warunkach akustycznych, zawsze z nastawieniem na zindywidualizowane potrzeby i funkcjonalność obiektu.

W lutym 2014 roku zostaliśmy uprzywilejowanym dealerem marki NTi Audio. Status Gold Reseler umożliwia nam prowadzenie sprzedaży i szkoleń na terenie całego kraju.

więcej…

Kontakt

 

T: 22 726 35 95

F: 22 726 35 96

biuro(at)manufakturatechnologiczna.pl

ul. Puławska 38, 05-500 Piaseczno