Projektant Technologii Teatralnych, Estradowych i Scenicznych

Zakres obowiązków projektant oświetlenia technologicznego sceny :

  • Wykonywanie dokumentacji projektowej z zakresu oświetlenia technologicznego sceny i/lub mechaniki scenicznej na potrzeby m.in. : obiektów kultury (teatry, opery, filharmonie, sale widowiskowe, domy i centra kultury), obiektów przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej,
  • Przygotowywanie analiz technicznych.

Wymagania – projektant oświetlenia technologicznego sceny:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe  kierunkowe – elektronika, mechanika lub pokrewne,
  • Zdolność szybkiego uczenia się i analizy informacji,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B – czynne.
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu oświetlenia technologicznego sceny i/lub mechaniki scenicznej – będzie dodatkowym atutem
  • Posługiwanie się oprogramowaniem AutoCAD – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę zarówno dla osób rozpoczynających karierę zawodową jaki i dla osób doświadczonych branży, a także dla osób zawodowo związanych z teatrem i estradą, a nie będących projektantami,
  • Pracę w firmie o uznanej renomie,
  • Stabilne zatrudnienie na zasadach umowy o pracę,
  • Udział w szkoleniach branżowych,
  • Udział w branżowych targach międzynarodowych,
  • Możliwość pracy przy prestiżowych, zaawansowanych technologicznie projektach w kraju i za granicą,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dla osób spoza rejonu Warszawy i Piaseczna oraz Wrocławia i Krakowa możliwość pracy zdalnej w oparciu o biuro coworkingowe lub z domu.