• biurowiec

  Nowoczesna Firma

   

  Projekty akustyki

  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie projektowania oraz adaptacji akustycznej wszelkiego typu wnętrz użytkowych: teatrów, sal koncertowych, kinowych i widowiskowych, obiektów sportowych, biur, sal konferencyjnych i boardroomów oraz instalacji kina domowego na potrzeby klientów indywidualnych.

 • 12345

  Adaptacje akustyczne wnętrz

   

  Adaptacje akustyczne 

  Wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania w oparciu o wiedzę, doświadczenie i praktykę. Nasi projektanci mają doświadczenie w adaptacji nawet najtrudniejszych akustycznie wnętrz, o dużym pogłosie, nietypowych kształtach, dużej wilgotności powietrza czy też w obiektach zabytkowych wymagających akceptacji konserwatora zabytków.

 • panele

  Projekty akustyki

   

  Jakość 

  Dokładamy wszelkich starań, aby stale wzbogacać naszą ofertę o rozwiązania atrakcyjne i maksymalnie korzystne dla Państwa. W dobie szybkiego postępu technicznego kładziemy szczególny nacisk na rozwój i szkolenie naszych pracowników, aby zapewniać klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

 • sala konferencyjna

  Adaptacje akustyczne – sale konferencyjne i audytoria

   

  Z nastawieniem na klienta

  Naszym celem jest oferowanie rozwiązań akustycznych nastawionych na maksymalne wykorzystanie możliwości stwarzanych przez projektowaną przestrzeń. Nasze projekty są zawsze ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb, wymagań i budżetu Klienta a efektem jest stworzenie przyjaznego użytkownikowi środowiska akustycznego.

 • Cinema_Delux1

  Kino domowe

   

  Nowoczesne technologie

  W procesie projektowania korzystamy z wizualizacji i symulacji komputerowych co zwiększa jego efektywność, pozwala na szybszą ocenę, ułatwia wybór właściwych koncepcji minimalizując jednocześnie ryzyko nieporozumień, pozwala uniknąć kosztownych błędów oraz zaoszczędzić czas i nerwy.

 • anels

  studio nagraniowe

   

  Profesjonalne doradztwo

  Dzięki znajomości rynku materiałów wykończeniowych i sprzętu pomożemy w doborze najlepszych rozwiązań w korzystnej cenie oraz rzetelnych i wiarygodnych wykonawców.

Akustyka wnętrz i elektroakustyka

Manufaktura Technologiczna to firma zapewniająca kompleksową obsługą klienta w zakresie akustyki wnętrz i elektroakustyki.

Świadczymy usługi w zakresie projektów akustyki, projektowania elektroakustycznego, profesjonalnych pomiarów akustycznych, doradztwa podczas realizacji projektu i najkorzystniejszego zakupu sprzętu oraz prowadzenia nadzoru nad przebiegiem realizacji i instalacji.

Zajmujemy się adaptacją akustyczną wnętrz użytkowych takich jak studia nagrań, studia radiowe i telewizyjne, sale koncertowe i kinowe, teatry, hale sportowe i widowiskowo-sportowe, ośrodki sportowe (w tym także pływalnie), audytoria, szkoły i biura, i in.

Wiedza i doświadczenie w branży pozwala nam oferować skuteczne i konkurencyjne cenowo rozwiązania w najtrudniejszych warunkach akustycznych, zawsze z nastawieniem na zindywidualizowane potrzeby i funkcjonalność obiektu.

W lutym 2014 roku zostaliśmy uprzywilejowanym dealerem marki NTi Audio. Status Gold Reseler umożliwia nam prowadzenie sprzedaży i szkoleń na terenie całego kraju.

więcej…

Kontakt

 

T: 22 726 35 95

F: 22 726 35 96

biuro(at)manufakturatechnologiczna.pl

ul. Puławska 38, 05-500 Piaseczno